30.05.2021 UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY
Dzisiaj przeżywamy UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ.
-O godz. 14.00 Msza Św. z Różami Różańcowymi a po niej, zmiana tajemnic Żywego Różańca.
- W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy:
-w poniedziałek 31 maja-wsp. Św. Justyna , męczennika
-w sobotę 5 czerwca – Św. Bonifacego biskupa i męczennika - PONIEDZIAŁEK 31 maja
Na Mszy św. o godz. 16.00 odbędzie się w naszej parafii SAKRAMENT BIERZMOWANIA. Sakramentu udzieli ks. Biskup Wiesław Szlachetka. - ŚRODA 2 czerwca
Nowenna Nieustanna do MBNP o godz. 8.00 i 17.30. - CZWARTEK 3 czerwca
Obchodzimy UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIETSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA – BOŻE CIAŁO.
Z powodu koronawirusa nie będzie tradycyjnej wspólnej procesji gdyńskiej. Zapraszamy wiernych na naszą procesję parafialną 4 razy wokół kościoła po Mszy Św. o godz. 12.00.
Msze Św. wg następującego porządku: 8.00, 10.00, 12.00 i 18.00.
Zapraszamy na oktawę Bożego Ciała na Mszę Św. o 18.00 a po niej procesja wokół Kościoła. - PIĄTEK 4 czerwca
–I piątek miesiąca, od 17.30 okazja do spowiedzi św, a o godz 18.00 Msza Św. pierwszopiątkowa. - SOBOTA 5 czerwca
To I sobota miesiąca – zapraszamy na Mszę Św. o godz. 12.00, a po niej modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP. - W poniedziałek ostatnie nabożeństwo majowe o godz. 17.30.
- Rozpoczyna się miesiąc czerwiec i zapraszamy wiernych na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, codziennie o godz. 17.30 z wyjątkiem środy.
- Dziękujemy za wszystkie ofiary na utrzymanie parafii i kościoła. Serdeczne BÓG ZAPŁAĆ
- Pomódlmy się za zmarłych z naszej parafii:
+Romuald Cieślak l. 71 z ul. Władysława IV
+Janina Formella l. 89 z ul. Władysława IV
+Elżbieta Sikora l. 73 z ul. Waszyngtona
+Krystyna Czapczyk l. 63 z Pl. Kaszubskiego
+Joanna Radziewicz